Kontakt:

tel.: +420 776 146 489
email: dotekem@gmail.com

Nabídka služeb:

Rekondiční masáže
Relaxační masáže
Prožitkové masáže

Dárkové poukazy

Zpět na úvod


O masážích

Masáž patří mezi nejstarší a nejpřirozenější léčebné a regenerační procedury. Celkově harmonizuje tělo i mysl, uvolňuje svaly po fyzické zátěži a odstraňuje únavu. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, čímž podporuje přirozenou detoxikaci těla. Zároveň zlepšuje stav kůže a zpomaluje příznaky stárnutí.

Dotek ruky je navíc výrazem náklonnosti a důvěry a navozuje pocit uvolnění a bezpečí. Pomáhá tak zapomenout na veškeré starosti a shon, uvolnit se a relaxovat. Provází nás celý život a jeho nedostatek se negativně projevuje na celém organismu.

Rekondiční masáže

1 hod - 700Kč

Klasická rekondiční masáž slouží především k uvolnění svalů, odstranění únavy a k relaxaci. A to nejen fyzické, ale i psychické. Stres, dlouhodobé přetěžování určitých svalových partií nebo naopak nedostatek pohybu zatěžují náš organizmus a důsledkem toho jsou bolesti hlavy, šíje nebo zad. Klasická rekondiční masáž pomáhá působením vhodných masérských hmatů tyto stavy mírnit či odstraňovat.

V průběhu klasické masáže využívám prvky například z havajské masáže, z breussovy masáže pro uvolnění páteře a uvolňuji obvykle velmi zatuhlé svaly v oblasti lopatek.

Relaxační masáže

1 hod - 700Kč

Relaxační masáže jsou zaměřeny na fyzickou i psychickou relaxaci a jsou obohaceny o jemnější hmaty klasické rekondiční masáže. Zbavují tělo napětí a stresu, zklidní organismus a přináší pocity hlubokého uvolnění. Umožní zapomenout na každodenní shon a umožní Vám si v klidu odpočinout.

Kromě klasické relaxační masáže nabízím také:

Masáž horkými lávovými kameny

Masáž využívající horkých lávových kamenů Vás dovede k absolutní relaxaci a uvolnění. Svými účinky překonává díky působení tepla klasickou masáž. Masíruje se střídavě s kameny i bez nich a kombinují se techniky klasické relaxační masáže a především havajské masáže. Tato kombinace dokonale uvolní tělo, uklidní mysl a zbaví Vás stresu a veškerého napětí. Působí proti únavě, především v chladnějších měsících.

Prožitkové masáže

Havajská masáž (2 hod - 1500Kč)

Havajská masáž by se dala zařadit mezi relaxační masáže, ale svým přesahem ji řadím o něco výš. Je to celotělová masáž, vycházející z šamanských rituálů z Polynésie. Oproti klasickým masážím se zde masíruje celé tělo najednou, čímž se celá relaxace ještě umocní. Během masáže se využívá nejen dlaní a prstů, ale především předloktí. Rozhodně však tato masáž nebolí.

Používají se krouživé pohyby v rytmu havajské hudby, případně dlouhé tahy po celém těle, a rytmus masáže se v jejím průběhu mění. Dochází k hluboké relaxaci nejen fyzické, ale především psychické. Pro masírujícího je masáž tancem a pro masírovaného jedinečným zážitkem, který je pokaždé trochu jiný, protože i samotná masáž je vždy trochu jiná.

Umění Doteku (2 hod - 1500Kč)

Jedná se o velmi uvolňující a láskyplnou masáž vycházející z tantrické filozofie. Nabízí možnost nechat své tělo vést se vědomým a pozorným dotekem a prožít naplno přítomný okamžik. Po celou dobu masáže je Vám věnována plná pozornost a péče.

Masáž Vás uvolní nejen po fyzické stránce, ale zároveň naplní energií a inspirací. Každé setkání je jedinečným nepřenositelným zážitkem.

Celostní prožitková masáž (2 hod - 1800Kč)

Tento tantrický rituál Vám umožní opustit na chvíli shon a napětí vnějšího světa a přenese Vás do světa vnitřního, do Vašeho těla. Masáž Vás propojí s Vaším tělem, probudí jeho citlivost i smyslnost a rozproudí energii po celém těle.

Od úvodního rituálu, který slouží k uvolnění a vytvoření vzájemné důvěry až po vlastní jemnou a citlivou masáž každého kousku Vašeho těla je vše pouze Vaším prožitkem, kterým Vás s láskou a plnou pozorností provedu. Hloubku prožitku si stejně jako míru intimity určujete Vy sama. Budete pouze tady a teď, jedinečná, nejkrásnější..